Přehrávač MP3 (V novém okně)

Zobrazit akceTisk

Koncerty - Archiv

  
 
Kategorie: + L.N. dobro
22. 11. 2017
 -  09.50
Neštěmice
 -  ZŠ Neštěmice
koncert pro děti
s Lubošem Novotným, dobro (Druhá tráva)
Kategorie: + L.N. dobro
22. 11. 2017
 -  11.00
Neštěmice
 -  ZŠ Neštěmice
koncert pro děti
s Lubošem Novotným, dobro (Druhá tráva)
Kategorie: + L.N. dobro
22. 11. 2017
 -  18.00
Ústí nad Labem
 -  restaurace a bar Domeček
koncert
s Lubošem Novotným, dobro (Druhá tráva)
Kategorie: + L.N. dobro
21. 11. 2017
 -  11.45
Neštěmice
 -  ZŠ Neštěmice
koncert pro děti
s Lubošem Novotným, dobro (Druhá tráva)
Kategorie: J & V
27. 10. 2017
 -  10.00
Hostivice
 -  sokolovna
koncert pro děti
+ Láďa Zítka j.h.
Kategorie: J & V
27. 10. 2017
 -  19.00
Hostivice
 -  sokolovna
koncert
+ Láďa Zítka j.h.
Kategorie: sólo
25. 10. 2017
 -  20.00
Brno
 -  Klub U kouřícího králíka
host křtu CD Reného Matláška ml.
CD René Tesák Matlášek, + Karel Macálka a Michael Vašíček
Kategorie: J & V
16. 09. 2017
 -  17.30
Mělník
 -  Country scéna
Vinobraní 2017
Kategorie: J & V
13. 09. 2017
 -  20.00
Praha 2
 -  Balbínova poetická hospůdka
koncert
Kategorie: J & V
7. 09. 2017
 -  19.00
Ostrava
 -  klub Parník
Koncert pro Pepu Streichla
+ Acustrio Václava Fajfra, Mike Fojtík, Retro Blues, Sluníčko Oty Maňáka - vzpomínkový koncert přátel Pepy Streichla v předvečer jeho nedožitých 68. narozenin
Kategorie: J & V
2. 09. 2017
 -  18.25
Ježkovice
 -  kulturní dům
festival
+ Alternativa Plzeň, Kofe a Vlna, Pocity Brno, Stráníci a Míra Ošanec, Žamboši
Kategorie: J & V
2. 09. 2017
 -  22.30
Lipnice nad Sázavou
 -  amfiteátr
QUIJOTOVA ŠEDESÁTKA 2017
+ Jiří Vondrák, Antoni Muracki (PL), Alexej Kudrjavcev (RU), Máša Kubátová, Marek Vojtěch atd., http://www.klaunika.eu/?page_id=1607
Kategorie: jiné
1. 09. 2017
 -  15.40
Piešťany
 -  Country Lodenica
Country Lodenica
- vystoupení Textové dílny, + textový workshop s příchozími od 11h
Kategorie: J & V
31. 08. 2017
 -  22.00
Piešťany
 -  Country Lodenica
Country Lodenica
+ Folkový stan
Kategorie: J & V
12. 08. 2017
 -  15.00
Ústí nad Orlicí - Staré Oldřichovice
 -  areál aktivní turistiky Cakle
Janouškovo Ústí 32. ročník
program bude zveřejněn na www.janouskovousti.cz
Kategorie: J & V
11. 08. 2017
 -  19.00
Ústí nad Orlicí - Staré Oldřichovice
 -  areál aktivní turistiky Cakle
Janouškovo Ústí 32. ročník
program bude zveřejněn na www.janouskovousti.cz
Kategorie: J & V
4. 08. 2017
 -  19.00
Piletice (okrajová část HK)
 -  areál Šrámkova statku, Piletice
koncert
Kategorie: jiné
27. 07. 2017
 -  14.00
Náměšť nad Oslavou
 -  Kaple sv. Anny ve Špitálku
Folkové prázdniny
- vystoupení Textové dílny ve 14h, + textový workshop s příchozími v 11h
Kategorie: J & V
15. 07. 2017
 -  20.00
Doksy
 -  nádvoří zámku Doksy
Folkový večer
Kategorie: J & V
14. 07. 2017
 -  18.00
Jilemnice
 -  scéna na Masarykově náměstí,
Krakonošovy letní podvečery
- čtyřdenní akce
Kategorie: J & V
1. 07. 2017
 -  20.00
Kostelní Lhota okr. Nymburk
 -  scéna v centru obce
Folk ve Lhotě, festival
Kategorie: J & V
30. 06. 2017
 -  19.30
Vratislavice nad Nisou
 -  Hudební salónek 12 12 12
koncert
Kategorie: J & V
15. 06. 2017
 -  18.00
Praha 9 - Podviní
 -  areál Podviní
Festival Podviní
Kategorie: J & V
9. 06. 2017
 -  18.00
Rychnov nad Kněžnou
 -  II. nádvoří Kolowratského zámku
Galerijní noc v kostele
18.00 vernisáž fotografií Robina Bohnische, 19:00 koncert na nádvoří
Kategorie: J & V
3. 06. 2017
 -  18.15
Slavkov u Brna
 -  scéna na náměstí
Dny Slavkova
+ Loretta, BSP
Kategorie: J & V
27. 05. 2017
 -  15.30
Kroměříž
 -  scéna na Pionýrské louce
Den dětí
+ Láďa Zítka - foukací harmonika
Kategorie: R - J - L
27. 05. 2017
 -  22.00
Kobeřice u Brna
 -  scéna na hřišti
Na famotě UEFA, Vlastův fotbal
+ Ester Kočičková, Lukáš Pavlásek, Arnošt Frauenberg, B-side Band, Radim Zenkl, Šany, Vlasta Redl, Samson Lenk
Kategorie: sólo
24. 05. 2017
 -  18.00
Brno
 -  kavárna Pelíšek
vernisáž výstavy obrazů - Romana Štryncl - Píseň pro Sisi
Kategorie: sólo
18. 05. 2017
 -  09.00
Ústí nad Orlicí
 -  MŠ a ZŠ bří Čapků
koncert pro děti
Kategorie: sólo
18. 05. 2017
 -  10.15
Ústí nad Orlicí
 -  MŠ a ZŠ bří Čapků
koncert pro děti
Kategorie: sólo
18. 05. 2017
 -  21.00
Bečice u Tábora
 -  rekr. středisko Stavorek
Samsonovo šumění
+ Samson
Kategorie: sólo
17. 05. 2017
 -  09.00
Dolní Libchavy
 -  MŠ a ZŠ Dolní Lichavy
koncert pro děti
Kategorie: sólo
17. 05. 2017
 -  10.15
Dolní Libchavy
 -  MŠ a ZŠ Dolní Lichavy
koncert pro děti
Kategorie: sólo
16. 05. 2017
 -  10.00
Ústí nad Orlicí
 -  MŠ Klubíčko
koncert pro děti
Kategorie: J & V
12. 05. 2017
 -  16.30
Valtice
 -  technické nádvoří zámku
VALTICKÉ VINNÉ TRHY
+ Futurum
Kategorie: J & V
11. 05. 2017
 -  19.30
Praha - Vysočany
 -  Music City klub
POETRY BATTLE - SOUBOJ BÁSNÍKŮ
+WASABEAT
Kategorie: J & V
21. 04. 2017
 -  20.00
Praha 2
 -  Balbínova poetická hospůdka
koncert
Kategorie: sólo
19. 04. 2017
 -  15.00
Žarošice
 -  MŠ a ZŠ Žarošice
koncert pro děti a rodiče
Kategorie: jiné
7. 04. 2017
 -  19.00
Brno
 -  Vaňkovka, Café Práh
Textová dílna v Café Práh
+ textová dílna: Ivo Cicvárek, Marek Vojtěch, Monty a Nekapela, Kosma Šimíček a další
Kategorie: J & V
25. 03. 2017
 -  19.00
Nížkovice
 -  sokolovna
Vítání jara, 18.ročník
+ Bokomara, Alexej Kudrjavcev, Monty a Nekapela, Míra Ošanec a Stráníci, Devítka
Kategorie: sólo
17. 03. 2017
 -  09.00
Smržovka
 -  ZŠ Smržovka
koncert pro děti
Kategorie: sólo
17. 03. 2017
 -  10.15
Smržovka
 -  ZŠ Smržovka
koncert pro děti
Kategorie: sólo
16. 03. 2017
 -  09.00
Smržovka
 -  MŠ Smržovka
koncert pro děti
Kategorie: sólo
16. 03. 2017
 -  10.15
Smržovka
 -  MŠ Smržovka
koncert pro děti
Kategorie: sólo
15. 03. 2017
 -  09.00
Tanvald
 -  MŠ a ZŠ Tanvald
koncert pro děti
Kategorie: sólo
15. 03. 2017
 -  10.15
Tanvald
 -  MŠ a ZŠ Tanvald
koncert pro děti
Kategorie: sólo
14. 03. 2017
 -  10.00
Jablonec nad Nisou
 -  MŠ Švédská
koncert pro děti
Kategorie: sólo
13. 03. 2017
 -  10.00
Jablonec nad Nisou
 -  MŠ Adélka
koncert pro děti
Kategorie: J & V
11. 03. 2017
 -  20.00
Frýdek-Místek
 -  Hospůdka U Arnošta
koncert
Kategorie: J & V
10. 03. 2017
 -  19.30
Hlučín-Darkovičky
 -  Hospoda U Freda
koncert

Strana 1 z 28