Přehrávač MP3 (V novém okně)

Nacházíte se na webu písničkáře Slávka Janouška. Byl otevřen na začátku března 2010, a to poněkud předčasně, protože některé kategorie menu ještě nebyly zcela doplněny (jako např. nedávné rozhovory či fotografie), ale vzhledem k tomu, že stávající web byl již nevyhovující a byl stále napadán hackery, spamery, viry a jinou havětí a ztrácel funkčnost, bylo třeba přikročit ke změně. Veškerý obsah starého webu byl přenesen, takže se lze probírat i bohatým archivem.

Jenže čas plyne a pořád není kdy, takže možná to už ani nikdy nedoplním:)))),

CO ZDE NAJDETE?

  • Tradiční věci - tedy zejména koncerty, ty, které nás čekají, nebo i ty v archivu od roku 2003. Lze v nich hledat i pomocí filtrace konkrétní podrobnosti.
  • Přehledná diskografie spojená se shopem, hudebními ukázkami s návazností na texty.
  • MP3 přehrávač, kde si můžete při prohlížení pustit některé z mých písní. Symbol gramofonu nahoře. Otevře se v novém okně s playlistem.
  • Informace, co se chystá, o dvou festivalech, které pořádá Agentura JAN - Vítání jara v Nížkovicích (vždy první sobotu po prvním jarním dni - 12 ročníků) pak Janouškovo Ústí v turistickém areálu Cakle v Ústí nad Orlicí - Starých Oldřichovicích (2. nebo 3. víkend v srpnu - 26 ročníků).
  • Máte možnost napsat své vzkazy, číst si v textech písní i jiného druhu, přečíst si rozhovory, prohlédnout si fotografie, v menu rovněž najdete kontakty na nás, Info pro pořadatele, kde uvádíme podmínky koncertu či je zde možnost stažení repertoárového listu pro OSA atd.
  • Je tu pro Vás i fultextové vyhledávání - najdete v zápatí webu. Vyhledává rovněž i v příspěvcích knihy vzkazů, diskografii, fotogalerii, textech, článcích.
  • Použít můžete i RSS kanál pro sledování změn na webu. Najdete v zápatí.
  • Zvláštní stránkou uvnitř webu je od ledna 2004 Textová dílna, do které vstoupíte kliknutím na logo v levém sloupci. Ta je zde pro Vás, kdo zkoušíte psát texty nebo zhudebnitelné básně a už se vám nechce dávat je doma do šuplíku a toužíte po nějaké reflexi, recenzi, kritice, po zdokonalení.

Takže přejeme příjemné chvíle zde strávené. Případné připomínky jsou vítány.