Koncerty: Slávek Janoušek a Kapela, případně hraní pro děti (sám nebo s Láďou Zítkou)

Koncerty 2024

Leden 2024

26.1., Praha, Balbínka, 20:00, Slávek Janoušek a Kapela, křest knihy překladů: Jiří Žáček – Převtělování

Únor 2024

7.2., Bělá pod Pradědem, ZŠ, 10:00, hraní dětem, sám

9.2., Česká Ves u Jeseníku, ZŠ, 10:00, hraní dětem, sám

16.2., Nové Dvory, ZŠ, 9:40, hraní dětem, s Láďou Zítkou

16.2., Nové Dvory, rest. U Hájků, 19:30, SJ a Kapela

Březen 2024

14.3., Opava, ZŠ, 9:00, hraní dětem, s Láďou Zítkou

14.3., Opava, ZŠ, 10:15, hraní dětem, s Láďou Zítkou

14.3., Opava, klub Trap, Lepařova 4, 19:30, s Láďou Zítkou

15.3., Stará Ves, ZŠ, 10:00, s Láďou Zítkou

15.3., Tísek, garáž u Honů, 19:30, SJ a Kapela

16.3., Frýdek-Místek, Hospůdka U Arnošta, 19:30, SJ a Kapela

21.3., Praha, Divadlo Troníček, 19:30, večer s Petrem Rímským, sám

23.3., Nížkovice, sokolovna, 19:00, 24. ročník Vítání jara, hrají: Lucie Redlová, Slávek Janoušek a Kapela, Pavlína Jíšová a Petra Šany Šanclová, Hop trop

Duben 2024

5.4., Praha, Praha, Balbínka, koncert, 20:00, SJ a Kapela

12.4., Brno, Café Práh, Večer Textové dílny, 20 let TD, program se připravuje

Květen 2024

23.5., Praha, Malostranská beseda, 20:00, křest CD skupiny Jarabáci, host, sám

24.5., Sázava, kemp – doplníme, 20:00, Samsonovo Šumění, sám

ARCHIV 2023

Prosinec 2023

2.12., Slaný, Antošova krčma, Vinařického 14/10, 19:30, Slávek Janoušek a Kapela

3.12., Bělá pod Bezdězem, náměstí, 16:30, otvírání vánočního stromu, písně z CD Ježíšku, přines! , Textová dílna Slávka Janouška

6.12., Brno, náměstí Svobody, 19:00, Vánoční trhy, Slávek Janoušek a Kapela

8.12. Turnov, náměstí 18:00, Vánoční trhy, Slávek Janoušek a Kapela

9.12., Turnov, náměstí 15:00, Vánoční trhy, Textová dílna z CD Ježíšku, přines!, Textová dílna Slávka Janouška

Listopad 2023

2.11., Liberec, Experimentální studio, 19:30, Slávek Janoušek a Kapela

3.11., Liberec, Lidové sady, malý sál, dětské představení, 9:15 a 10:45, Slávek Janoušek a Kapela

3.11., Praha, Balbínka, 20:00, Slávek Janoušek a Kapela

4.11., Josefov, (Jaroměř), sokolovna Guldova 41, 19:00, Slávek Janoušek a Kapela

16.11., Praha, Lucerna, 18:00, Vlasta Redl 50 let na jevišti, +Ivo Viktorin, Jura Pavlica, Alice Holubová a další, trio Redl – Janoušek – Lenk

17.11., Praha, Válec, 20:00, Slávek Janoušek a Kapela

20.11., Ostrava, sál Českého rozhlasu, předávání folkových cen, moderování s Luckou Vlasákovou z Epydemye, Slávek Janoušek a Kapela, + Žamboši, Epydemye, Pavel Čadek, Mirek Kemel, Vladimír Javorský- koncert prozatím zrušen Milanem Kaplanem, organizátorem

22.11., Třebíč, KD, 20:00, večer dvojic: Slávek Janoušek a Luboš Vondrák + Radim Zenkl a Ondřej Kozák

24.11. Boskovice, Národní dům, sokolovna,19:30, křest CD skupiny Hovaduo, s Láďou Zítkou, + skupina Skrznaskrz

30.11., Brno, Trtílkova ulice, Restaurace U Divošky, 19:30, Slávek Janoušek a Kapela

Říjen 2023

5.10., Brno, klub Leitnerka, výstava plakátů k dokumentárním filmům Jiřího Vondráka, + Jiří Vondrák, Pavel Váně, Aljoša Kudrjavcev

17.10., Brno Café Práh, 19:00, Janoušek70, narozeninový koncert, Slávek Janoušek a Kapela, + Nevermore&Kosmonaut, Lada Šimíčková a kapela, Ivo Cicvárek, Petra Šany Šanclová, Luboš Javůrek a Bokomara DUO, Monty, Aljoša Kudrjavcev, výjimečné vystoupení tria Redl – Janoušek – Lenk

Září 2023

1.9., Cheb, Babí léto, hrad, 18:20, SJ a Kapela

2.9., Neveklov (okr. Benešov), zámecký park, 14:30 – 15:30, SJ a Kapela

2.9., Luže, Městské slavnosti, 19:30, SJ a Kapela

7.9., Praha, Balbínka, koncert, 20:00, SJ a Kapela

27..9., Mladá Boleslav, zahrada u Šelemberků, 19:30, s Láďou Zítkou

Srpen 2023

1.8., Stará Bělá, 20:00, Večery v parku

5.8., LomFest, Solvayovy lomy (u Berouna), 15:00, hraní pro děti a následně pro dospělé, s Láďou Zítkou + Wabi Daněk Tribute, Blairtet, Tektonika, Come Beatle Together, ExPost

6.8. LomFest, areál Amerika (u Berouna), 13:30, SJ a Kapela + Hluboké nedorozumění, Isara

8.8., Telč, Nokturno, SJ a Kapela, + Jiří Žáček (na nádvoří Mirek Kemel a Vladimír Javorský)

11.8., Ústí nad Orllicí – Cakle, Janouškovo Ústí, 38. ročník, 19:00, Hluboké nedorozumění, Nevermore a Kosmonaut, Ivo Cicvárek a Živo, Žamboši, Epydemye

12.8., Ústí nad Orllicí – Cakle, Janouškovo Ústí, 38. ročník, 11:00 – 13:00 textový workshop Textové dílny S, od 13:00 dětské odpoledne: Divadlo Milana Šťastného, dětské písně SJ a Kapela, Josef Klíč, Divadlo Harmonika Vojtěcha Marka, od 16:00 Lada Šimíčková a kapela, představení Textové dílny SJ, Madam v triku, Kluk z Husovky, Hořké kafe, vítěz Porty, Monty, SJ a Kapela, Jarret, Neřež

24.8., Ústí nad Labem, seminář učitelů Hv, dětské písně dopoledne, dospělé večer, upřesníme, sám

26.8., Hradec Králové, Hradecký letorost, letní kinoŠirák, 15:30 – 16:30, SJ a Kapela

Červenec 2023

7.7., Velké Karlovice – Léskové, Hudební léto, penzion Pod Pralesem, 19:00, SJ a Kapela

8.7., Strážnice, 19:00, letní kino, + Folk Team, Hradišťan

15.7., Lichnice, festival, 15:05, SJ a Kapela + upřesníme

15.7., Orlík, hrad u Humpolce, Ozvěny prázdnin, 19:30, SJ a Kapela, + Láďa Zítka, + Nezmaři a další

21.7., Brno, festival Slunce, areál Řečkovice, 19:00, SJ a Kapela

27.7., Náměšť nad Oslavou, Folkové prázdniny, s Textovou dílnou – textový workshop 11:00 – 13:00, představení od 14:00, Kaplička

Červen 2023

1.6., Štěpánov u Bystřice n.P., ZŠ, 10:30, hraní dětem, s Láďou Zítkou

2.6., Kaliště, areál Folkaliště, 19:00, SJ a Kapela, + Malina Brothers, Jindra Kejak, Ladybirds a další

7.6., Praha, Balbínka, 20:00, koncert a křest CD Život je krátký, SJ a Kapela, + Jiří Žáček

8.6., Brno, Rádio Proglas, pořad Jak se vám líbí, rozhovor se Slávkem Janouškem o CD Život je krátký, 19:15

15.6., Přerov, Večery v parku Michalov, 19:00, sám

20.6. Poděbrady, parník Country rádia do Kolína a zpět, 19:00, sám

22.6., Praha Český rozhlas Dvojka, pořad Noční proud s Iljou Kučerou, rozhovor se SJ o CD Život je krátký, 23:45 – 02:00, sám

24.6., obec Sibřina, Sosákov, Festiválek kultury a tvořivosti, 19:00, SJ a Kapela + Textová dílna SJ (od 15:00)

29.6., Lipno, Samsonovo Šumění, 19:30, sám

Květen 2023

12.5., Jesenice u Rakovníka, klub Truhlárna, 20:00, SJ a Kapela

13.5., Ratibořice v Čechách, festival Viktorčin splávek, 16:00, SJ a Kapela, + Žalman, Hop Trop

19.5., Jihlava, ZUŠ, Textová dílna s dětmi, 17:00, sám

25.5., Praha 1, Divadlo Troníček, Vladislavova 22, U Petra Rímského, 19:30, sám

26.5., Lukavec u Hořic, narozeninový koncert, 20:00, s Láďou Zítkou

27.5., Kobeřice u Brna, Na famotě UEFA. (Redl), 22:00, s Láďou Zítkou, + Věra Martinová, Malina Brothers, Radim Zenkl a další

31.5., Brno, rest. U Divošky, 19:30, SJ a Kapela (přeložený termín ze 17.5.)

Duben 2023

13.3., Praha 2, 20:00, Balbínova poetická hospůdka, Balbínova 6, natáčí ČT

14.4.., Brno, Café Práh, 19:00, Koncert textové dílny – Monty, Marek Vojtěch, Saša Niklíčková a další

25.4., Zlín, Zelenáčova šopa, 19:00

26.4., Zlín, ZŠ Dřevnická 1790, 10:00, hraní pro děti

26.4., Zlín, ZŠ Dřevnická 1790, 11:00, hraní pro děti

Březen 2023

9.3., Tísek, ZŠ, 9:00, hraní pro děti – zrušeno

9.3., Stará Ves, ZŠ, 10:30, hraní pro děti

9.3., Bílovec, ZŠ, 13:30, hraní pro děti

9.3., Opava, Klub Trap, 19:30, Lepařova 4

10.3., Opava, ZŠ, 9:00 a 10:30, hraní pro děti

25.3., Nížkovice, sokolovna, 19:00, 23. ročník Vítání jara

26.3., Praha, Lucerna, 18:00 host 40 let Fleretu

Únor 2023

2.2., Brno, ZŠ Babákova 1, 8:50, 10:00, 11:00, 3x hraní pro děti

9.2., Ostrava, Klub Parník, 20:00, Sokolská třída

Leden 2023

5.1., Praha 2, 20:00, Balbínova poetická hospůdka, Balbínova 6

27.1., Brno – Lesná, 19:30, restaurace U Divošky, Trtílkova 24

Archiv 2022

3.12., Polanka nad Odrou, 18:00, kino Retrostar, dvojkoncert, skupina Heblo

9.12., Brno, 9:30, KD Bystrc, vystoupení pro ZŠ Vejrostova

9.12., Brno, 10:40, KD Bystrc, vystoupení pro ZŠ Vejrostova

9.12., Turnov, 18:00, náměstí Českého ráje, Vánoční trhy

10.12., Turnov, 15:00, náměstí Českého ráje, Vánoční trhy, vystoupení Textové dílny Slávka Janouška

11.12., Praha – Vršovice, 18:00, Husův sbor, vystoupení pro děti

18.12., Hodonín, 18:00, Masarykovo náměstí, Vánoční trhy

Archiv 2021

Archiv 2020

Archiv 2019

31.08.2019 17:00koncert Písně nejen pro dětiStružnice (Česká Lípa) – scéna kempu U močálu
30.08.2019 11:00Lodenica festival – v 11:00 textový workshop, v 15:00 vystoupení Textové dílnyPiešťany – Country Lodenica
30.08.2019 22:15Mohelnický dostavník – 20.00 – VLASTA REDL & kapela, 21.25 – ROLNIČKY SK, 22.15 – SLÁVEK JANOUŠEK, 23.05 – ŽAMBOŠI, 00.00 – JIMMY BOZEMAN & THE LAZY PIGS (USA/CZ)Mohelnice – Městské sady – hl. scéna
29.08.2019 22:00Lodenica festivalPiešťany – Country Lodenica
24.08.2019 20:00Folková Ohře – spousta dalších: Klíč, Poutníci, Isara, Strašlivá podívaná, Ginevra, Pacifik, Roháči, Epydemye, Ponožky pana Semtamťuka, StrunovratKynšperk nad Ohří – Loděnice u Ohře
16.08.2019 17:00Muzikantské žněFrýdek – Místek – areál Sokolík
10.08.2019 13:00JANOUŠKOVO ÚSTÍ, 34. ročník – dětské odpoledne: DODIVADLO, SOUTĚŽE, ATRAKCE, JOSEF KLÍČ DĚTEM, v 15:00 blok dětských písní SLÁVEK JANOUŠEK, LUBOŠ VONDRÁK & LÁĎA ZÍTKA, Divadlo Harmonika MARKA VOJTĚCHA,Ústí nad Orlicí – Staré Oldřichovice – areál aktivní turistiky Cakle
10.08.2019 17:00JANOUŠKOVO ÚSTÍ, 34. ročník – vítěz svitavského kola Porty – MELDA A SPOL., vítěz Porty, Terrakota, Radim Zenkl & Europick, Janoušek a kapela, Folk Team, Žalman a spol.Ústí nad Orlicí – Staré Oldřichovice – areál aktivní turistiky Cakle
09.08.2019 19:00JANOUŠKOVO ÚSTÍ, 34. ročník – A.M.ÚLET, Vojta Kiďák Tomáško, The Addams Sisters, IVAN HLAS TRIOÚstí nad Orlicí – Staré Oldřichovice – areál aktivní turistiky Cakle
26.07.2019 19:00festival Rybník Urbanec – 2. ročník akce oslavující 5 let rybníku UrbanecKobeřice u Brna – rybník Urbanec
20.07.2019 19:00Ozvěny prázdnin – festivalhrad Orlík u Humpolce – scéna na zřícenině hradu Orlík
19.07.2019 19:00koncertVelké Karlovice – Léskové – areál Penzionu Pod pralesem
13.07.2019 11:00Festival Slunce – v 11:00 textový workshop, v 15:00 vystoupení Textové dílnyStrážnice – areál Zámek
06.07.2019 16:00MUZIKA – Cop, Žamboši, Isara, Epydemye, KamelotHrádek u Rokycan – lesní amfiteátr
04.07.2019 19:00Vsetínské kulturní léto – po nás letní kinoVsetín – scéna na náměstí
28.06.2019 18:00PORTA 2019 – porotování 28.-30.6.Řevnice – Lesní divadlo
22.06.2019 19:00Putování za písničkou – NEŘEŽTO Králíky, LOKÁLKA, BODLO Cheb, Jaroslav SAMSON Lenk – SAMSON A JEHO PARTAČervená Voda – scéna na Křížové hoře
22.06.2019 16:00festival Chrudimský zvonekChrudim – letní kino
21.06.2019 10:00koncert pro děti – beseda s básníkem + písněOdolena Voda – Společenský sál Klubu Aero
21.06.2019 11:00koncert pro děti – beseda s básníkem + písněOdolena Voda – Společenský sál Klubu Aero
15.06.2019 19:00koncert na festivaluDobroslavice (u Ostravy) – scéna Dodivadla – festival
14.06.2019 17:00Oslava 100 let Masarykovy univerzityBrno – nádvoří Pedagogické fakulty MU
11.06.2019 19:00demonstrace – ŠanyTelč – náměstí Telč
08.06.2019 11:45koncert – pozvánkaPelhřimov – scéna na Masarykově náměstí
08.06.2019 14:45festival Folková arénaPelhřimov – Dům dobrých dnů
07.06.2019 19:30koncertBílovice nad Svitavou – Galerie Alfavitráž
01.06.2019 17:00FOTBAL – NEFOTBAL Kobeřice – Redl, Janoušek, Lenk – až kolem 22.hod., + spousta dalších: Záviš, Miloš Makovský a Neopak, Radim Zenkl, Vlasta Redl a všechny jeho sestavy: Každý den jinak, Kapela atd.Kobeřice u Brna – scéna na hřišti
01.06.2019 18:00Slavkovské dny – Poutníci, Vojta Kiďák Tomáško a dalšíSlavkov u Brna – scéna na náměstí
24.05.2019 19:00Vyšehraní – + Martina Trchová a Adam Kubát – Vzpomínka na Zuzanu NavarovouPraha – Žižkostel
14.05.2019 18:30demonstraceBrno – Dominikánské náměstí
11.05.2019 20:00koncertKladno – Kladenské divadélko
02.05.2019 19:19koncertZlín – Zelenáčova šopa
12.04.2019 09:00koncert pro dětiHolešov – sál Tymy
12.04.2019 19:00koncert Textové dílny – následuje 34. živá Textová dílna, Hořice u Blanska, 12.-14.4.Brno – Vaňkovka, Café Práh
11.04.2019 19:30koncertHolešov – sál Tymy
08.04.2019 20:30host na křtu sk. Marian Band – křest CD a 10 let kapely MARiAN Band – „bob dylan tribute“Praha – Malostranská beseda
06.04.2019 19:00koncertMosty u Jablůnkova – chata Skalka
03.04.2019 20:00koncertPraha 2 – Balbínova poetická hospůdka
23.03.2019 19:00Vítání jara, 20. ročník – Program: Bokomara, Šany, Janoušek a kapela – křest CD Tohle je vzkaz, Vlasta Redl a Tichá parta, WbandNížkovice – sokolovna
16.03.2019 20:00koncert – Láďa ZítkaFrýdek-Místek – Hospůdka U Arnošta
15.03.2019 20:00koncertOstrava – Mar. Hory – Restaurace Zátiší U kocoura
15.03.2019 08:50koncert pro dětiTísek – ZŠ Tísek
15.03.2019 10:15koncert pro dětiStará Ves (Bílovec) – ZŠ a MŠ Stará Ves (u Bílovce)
14.03.2019 19:00koncert – dříve Café Evžen, + Láďa ZítkaOpava – Trap Music Bar
09.03.2019 19:00koncert k narozeninám – soukromá akceBoskovice – Westernové městečko
27.02.2019 20:00koncert – Láďa Zítka, živá nahrávkaOlomouc – sál Českého rozhlasu Olomouc
15.02.2019 19:00koncert – Láďa ZítkaJeseník – kino Pohoda
29.01.2019 19:00koncert – křest CD Hluboké nedorozumění – Láďa Zítka, křest CDPraha – Divadlo Na prádle
18.01.2019 20:00koncert – Láďa ZítkaJesenice u Rakovníka – Truhlárna
16.01.2019 19:00Open mic, hosté – Láďa ZítkaBoskovice – Zámecký skleník

Archiv 2018

28.11.2018 20:00koncert – s Láďou ZítkouBrno – Klub U kouřícího králíka
13.11.2018 21:00křest CD A. Frauenberga – křest CD DefibrilátorBrno – Art bar
10.11.2018 10:00Dětská Porta a Melodie – host a porotaHolešov – sál Tymy
08.11.2018 19:00koncert – s Láďou Zítkou, + sk. HuménečkoČeské Budějovice – sál Českého rozhlasu
07.11.2018 20:00koncert – s Láďou ZítkouPraha 2 – Balbínova poetická hospůdka
02.11.2018 10:00koncert pro děti – s Láďou ZítkouBřezová – sál Školy
02.11.2018 19:00koncert – s Láďou ZítkouBřezová – Restaurace U Bruštíků
26.10.2018 18:00koncert v rámci Film. fest dokumentárních filmůJihlava – Oblastní galerie
20.10.2018 17:00Vendelínské hraní – minifestiválekPerštejn (okr. Chomutov) – kostel Sv. Vendelína
05.10.2018 18:00Živá textová dílna – Textová dílna od pátku 5. do 7.10.Kdanice u Sobotky – Chalupa u Holanů
04.10.2018 09:30koncert pro dětiBrno – Líšeň – MŠ Brno – Lišeň
02.10.2018 10:00koncert pro dětiBlažovice – ZŠ a MŠ Blažovice
29.09.2018 16:00Jizerská nota – Láďa Zítka j.h., Isara,Handl, Pětník, Terrakota, Pavel Tabásek, Pavel Petran a kapela, TrapasHejnice u Liberce – autokemp
27.09.2018 16:00koncert pro dětiÚstí nad Orlicí – MŠ Pod lesem
22.09.2018 18:00Koncert ve Věži – akusticky – A.M.Úlet, The Addams SistersMoravičany – Věž kostela sv. JIří
21.09.2018 15:00Babí léto s Charitou 2018 – A.M.Úlet, Velmi Kratke VlnyZábřeh – kulturní dům – venkovní areál
20.09.2018 20:00Vzpomínka na J.m. Brabce, TV NOE – Bokomara, Mošny, Jan Žamboch a dalšíOstrava – TV NOE
19.09.2018 20:00koncert – Láďa ZítkaPraha 2 – Balbínova poetická hospůdka
07.09.2018 18:00Koncert pro srdíčkáře – Láďa ZítkaHradec nad Moravicí – zámek
29.08.2018 19:00koncert – host na koncertu Marka ŠustyPraha 2 – Balbínova poetická hospůdka
19.08.2018 17:00koncert Janfest – festival – Pepa Devátý a Mina, Luboš Pospíšil, KredencNULL
11.08.2018 13:00Janouškovo Ústí – Cakle 2018, 33. ročník – 13:00 – dětské odpoledne, divadla (Dodivadlo, Divadlo Harmonika, písně pro děti – Slávek + Luboš), od 17:00 SMS, Tereza Balonová, Melda, Bokomara, my + Láďa Zítka, Ivan Hlas Trio, MarienÚstí nad Orlicí – Staré Oldřichovice – areál aktivní turistiky Cakle
10.08.2018 19:30Janouškovo Ústí – Cakle 2018, 33. ročník – Imaginární hospoda, Tony Joch a přátelé, Divozel, Nezmaři, JarretÚstí nad Orlicí – Staré Oldřichovice – areál aktivní turistiky Cakle
10.08.2018 14:00Koncert pro Starou dámu – 14:00 – Bluegrass Revival, 16:00 – my, Láďa Zítka a dalšíÚstí nad Orlicí – letohradské nástupiště hlavního nádraží
04.08.2018 16:00Festival ke 100 letům těžby – odp. pro děti, večer pro dospěléSvatý Jan pod Skalou (Beroun) – scéna Solvayovy lomy
02.08.2018 14:00Prázdniny v Náměšti, Textová dílna – od 11 hod. textový workshop za špitálkem, ve 14 hod. vystoupení v kapliNáměšť nad Oslavou – Kaple sv. Anny ve Špitálku
14.07.2018 18:15koncert – NeřežHlinsko – scéna v areálu Betlém – lidové stavby
07.07.2018 18:00koncert Kulturního léta – Láďa ZítkaKrásná Lípa – kulturní dům
01.07.2018 17:00Porta Řevnice, Pocta Wabimu Daňkovi – v porotě Porty 29.6.-1.7. a v závěrečném pořadu, + Miloš Dvořáček a Láďa ZítkaŘevnice – Lesní divadlo
19.06.2018 20:00Týden sportu – Láďa ZítkaČeská Třebová – Staré náměstí
16.06.2018 18:00N trakaři přes rybník, koncert v rámci akceVídeň – scéna na návsi
09.06.2018 19:00Smiřický hrnec – Stráníci, AG Flek, NadorazSmiřice – Smiřický stadion
09.06.2018 14:30festival Rotunda – Láďa Zítka, Žamboši, NeřežPraha 2 – scéna u rotundy sv. Longina
02.06.2018 20:00hraní – termály CK KudrnaSlovensko, Maďarsko – termály – zájezd CK Kudrna Brno
01.06.2018 20:00hraní – termály CK KudrnaSlovensko, Maďarsko – termály – zájezd CK Kudrna Brno
31.05.2018 20:00hraní – termály CK KudrnaSlovensko, Maďarsko – termály – zájezd CK Kudrna Brno
31.05.2018 08:30koncert pro děti ZŠ Břevnov – Láďa ZítkaPraha – Kulturní dům Bílá hora Praha
24.05.2018 10:00koncert pro děti – Láďa ZítkaChrášťany – ZŠ Chrášťany
23.05.2018 19:30koncert – Láďa ZítkaPraha – klub Válec
25.04.2018 10:00koncert pro dětiIvančice – ZŠ a MŠ Ivančice
25.04.2018 11:00koncert pro dětiIvančice – ZŠ a MŠ Ivančice
21.04.2018 10:00Oblastní kolo Porty Uh. Hradiště – od 10:00 v porotě, hraní až navečer, asi 17:00Smraďavka u Buchlovic – Ranč Nevada
18.04.2018 19:00koncertÚstí nad Orlicí – Malá scéna
17.04.2018 20:00koncert – Láďa ZítkaPraha 2 – Balbínova poetická hospůdka
13.04.2018 10:00koncert pro dětiHolešov – sál Tymy
13.04.2018 19:00Večer Textové dílny – členové Textové dílny (Ivo Cicvárek, Lada Šimíčková, Saša Niklíčková, Marek Vojtěch, Láďa Zítka a další), následuje 31.živá textová dílna, Hořice u Blanska 13.-15.4.Brno – Vaňkovka, Café Práh
12.04.2018 19:30koncertHolešov – sál Tymy
07.04.2018 19:00Pardubické kolo Porty – od 9:00 v porotě kola PortyPardubice – Doli klub
24.03.2018 19:00Vítání jara, 19.ročník – Bokomara; Petra Šany Šanclová; Janoušek & Vondrák + Láďa Zítka; Saša Niklíčková; Petr Bende + Akustik Cimbál BandNížkovice – sokolovna
20.03.2018 19:00koncertČeské Budějovice – Koncertní síň Otakara Jeremiáše
17.03.2018 20:00koncertFrýdek-Místek – Hospůdka U Arnošta
16.03.2018 19:00koncertOpava – Café Evžen
14.03.2018 10:00koncert pro děti – Láďa ZítkaPředklášteří u Tišnova – sál OÚ – ZŠ a MŠ Předklášteří
13.03.2018 19:30koncert – Láďa ZítkaPodivín – sál Spolkového domu
07.03.2018 10:00koncert pro dětiPodolí u Brna – ZŠ a MŠ Podolí
07.03.2018 19:30koncert – Láďa Zítka, BokomaraBrno – Šelepka
0

Your Cart